Bahis StratejileriFutbol Maç Analizleri

Kahin Uygulaması ile Futbol Analizi

ANDROID: İNDİR
iOS: İNDİR

Kahin otomasyona dayalı veri takibi sağlayan ve bu verileri en basite indirgenmiş şekilde kullanıcıya sunan bir spor analiz uygulamasıdır.
İçerisinde bulunan Canlı Skor servisi, Veri Analizi, Oran Analizi ve kapsamlı özellikleri sayesinde kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunmaktadır.

Güncel olarak futbol ve basketbol analizlerini barındırmaktadır.

Tam özellik listesi

Kuponmatik nedir?
Kombine, sistem veya canlı tercihleri doğrultusunda, tahmin tercihleri, maç sayısı ve alınacak risk faktörünü belirterek otomatik kupon önerisi oluşturmak istiyorsanız Kuponmatik tam size göre.

Kahine Sor nedir?
Kahine Sor özelliği ile seçeceğiniz maçın hızlıca Kahin tarafından yorumlanmasını sağlayabilir, hiç fikriniz olmayan bir maç hakkında saniyeler içinde bilgi edinebilirsiniz.

Radar nedir?
Radar ayarları altında belirteceğiniz filtreler doğrultusunda Kahin sizi otomatik olarak bildirim yoluyla uyaracaktır.

Gol Sinyali nedir?
Gol Sinyali Radar kapsamında bulunan bir özelliktir. Gol Sinyali sekmesine gectiğiniz de Kahin bir maçta gol kokusu aldığı taktirde bu maç en ön sıradan listeye giriş yapar. Gol olma ihtimali ile birlikte sizi bilgilendirir.

Kahin PRO nedir?
Yasal iddaa platformlarından tanıdığınız sosyal paylaşım platformlarının Kahin versiyonudur. En büyük fark ise bu sistem üzerinden analizlerine güvenen kullanıcıların gelir elde edebilecek olmasıdır. Kahin kullanıcıları sizi takibe alabilir. Profiliniz ücretsiz veya tercihen ücretli olarak takibe açılabilir. Paylaştığınız kuponları kullanıcılar beğenebilir veya tebrik gönderebilir. Kahin PRO’da herkesin kendine ait bir profil sayfası vardır ve burada kupon sayınız ve başarı oranınız yer alır. En başarılı Kahin PRO’ları bir liste de ön planda olur ve kullanıcılar en başarılı analizcilere daha kolay ulaşabilir.

H2H Analiz nedir?
Detaylı analiz sunduğumuz maçlarda iki takımın kendi aralarında oynadıkları maç verilerine göre oluşan istatistikleri görüntüleyebilirsiniz

Hakem Analizi nedir?
Detaylı analiz sunduğumuz maçlarda hakemin daha önce görev aldığı maçların gerçeklesen ihtimalleri doğrultusunda oynanacak müsabakaya etkisini ölçebilirsiniz.

Kasa Yönetimi nedir?
Başlangıç kasanızı, hedef tutarınızı, bu hedefe hangi tarihe kadar erişmek istediğinizi, kupon seçeneklerini ve son olarak yüksek yüzdeli, normal ve riskli tahmin tercihini belirterek kasa yönetiminizi Kahin’e devredebilirsiniz. Kahin sizin en doğru tercihleri yapmanıza yardımcı olur, tercihleri kuponlarım alanına kaydeder ve sizi bildirim aracılığıyla bilgilendirir.

Forum nedir?
Her maçın detay sayfasında bulunan platform Forum olarak adlandırılır. Buradan farklı kullanıcıların tahminlerini takip edebilir, onlarla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Paylaş:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir